NAUJIENA Surface & Edge Protect+

Drėgmę atstumianti paviršiaus ir kraštų apsaugos technologija „Surface & Edge Protect+“ gali padėti apsaugoti nuo purvo bei išsiliejusių maisto produktų ir neleidžia purvui kauptis sujungimuose bei medžio tekstūroje. Tai padeda užtikrinti, kad grindys atrodytų lyg naujos.

Gražiai sukonstruotos medienos grindys

Norite šilto ir autentiško interjero? Niekas neprilygsta natūraliam tikros medienos grožiui. „Quick-Step“ medinė grindų danga tinka kiekvienam stiliui, ji džiugins jus visą naudojimo laiką.

3 priežastys rinktis „Quick-Step“ medienos grindis

Lengvai suneriamos medienos grindys

Lengvai suneriamos

Sistema „Uniclic Multifit“ kietmedžio grindis pakloti leidžia akimirksniu! Išklojus daugiau nieko nereikia daryti, tad visiškai naujas parketines grindis galėsite pradėti naudoti iš karto.

Kietmedžio grindys, pagamintos, kad tarnautų visą gyvenimą

Pagamintos iš tikros medienos, kad tarnautų visą gyvenimą

„Quick-Step“ kietmedžio grindys visiškai atsparios dėvėjimuisi – jos padengtos septyniais apsauginiais UV spinduliais apdoroto lako arba dviem modifikuotos alyvos sluoksniais. Ne veltui žodis „kokybė“ yra antrasis „Quick-Step“ vardas! Tad nesistebėkite gavę garantiją visam naudojimo laikui.

Meistriškai ir rūpestingai pagamintos kietmedžio grindys

Pagamintos meistriškai ir rūpestingai

Siūlome įvairių formų ir spalvų „Quick-Step“ parketines grindis. Daugybės mūsų medienos rūšių ir gražių paviršiaus įspūdžių – nuo natūralios tekstūros iki pjūklo pjūvių – įvairovės paslaptis yra tikra aistra dizainui.

Padėsime jums rasti tobulas grindis

Kietmedžio grindų dangos dizainas

Raskite jums patinkančias grindis

Siūlome įvairių formų ir spalvų „Quick-Step“ parketines grindis. Čia rasite gausybę medienos tipų ir nuostabiai apdoroto paviršiaus lentų – nuo natūralios tekstūros iki pjūklo pjūvių.

Pasisemkite įkvėpimo grindims įrengti, pasitelkę „Quick-Step“ „FloorExplorer“

Pasisemkite įkvėpimo

Grindis išsirinkti nėra lengva. Bet pasitelkus „FloorExplorer“, tai įmanoma: atlikus tik tris paprastus žingsnius, pateiksime prie jums patinkančio interjero dizaino ir asmenybės derančių grindų projektų apžvalgą.

Viskas, ko jums reikia stilingai apdailai

Radote jums idealiai tinkančias grindis? Tuomet metas pasiraitoti rankoves ir pradėti grindų klojimą. Šios priemonės užtikrina, kad viskas – nuo paklojimo ir apdailos iki priežiūros – vyktų sklandžiai.

Lengvai paklojamos kietmedžio grindys

Greitai ir lengvai paklojamos

Greitai ir lengvai… „Quick-Step“ „Parquet“ grindis galima kloti dvejopai – kaip plūdriąsias arba klijuojamąsias.

Kietmedžio grindų klojimą užbaikite puikia apdaila

Klojimą užbaikite puikia apdaila

Platus kokybiškų grindjuosčių asortimentas – išsirinksite bet kurioms grindims ir stiliui. Visų jų kokybė patikrinta taip pat, kaip ir mūsų grindų.

Rūpesčių nekelianti kietmedžio grindų priežiūra

Rūpesčių nekelianti priežiūra

„Quick-Step“ medinės grindys ne tik gražios, bet ir lengvai valomos bei prižiūrimos.