Kaip kloti medinę grindų dangą

„Quick-Step“ medines grindis galima kloti dvejopai – kaip plūdriąsias arba klijuojamąsias. Rinktis – jums! Kad ir ką pasirinksite, žinokite, kad visos „Quick-Step“ medinės grindys (išskyrus uosio ir buko) yra tinkamos kloti ant šildomų grindų pagrindo. Norite daugiau? „Quick-Step“ medinių grindų dangą galima lengvai naudoti bet kurio tipo laiptams padailinti arba atnaujinti.

Plūdrusis klojimas

Radote tinkamą paklotą? Tada laikas imtis klojimo darbų. Patentuota sistema „Uniclic (Multifit)“ suteikia galimybę šį darbą atlikti lengvai – čia pritaikyta patogi liežuvėlių ir griovelių sistema, todėl grindų dangos lentą paklosite vienu spragtelėjimu ir be klijų.

Plūdrusis klojimas
„Uniclic Multifit“ – patentuota technologija

Kuo jums patiks jungčių sistema „Uniclic Multifit“

Patentuota sistema „Uniclic Multifit“ suteikia galimybę greitai pakloti „Quick-Step Parquet“ grindis trimis skirtingais klojimo būdais, įskaitant dengimą iš viršaus.

  • GREITAI: dar niekad ilgos lentos nebuvo klojamos taip greitai ir lengvai. Profesionalūs grindų klojėjai tvirtina, kad „Quick-Step“ medines grindis galima įsirengti net 30 proc. greičiau, nei taikant tradicinius įrengimo metodus.

  • LENGVAI: tiesiog sunerkite lentas jums tinkamiausiu būdu; tikimybė sugadinti grindų lentas iš esmės neegzistuoja. Net jei norite lentas perkloti, „Uniclic Multifit“ sistema leidžia lengvai jas pakelti ir prireikus perkelti.

  • BE SIŪLIŲ: naudojant „Uniclic Multifit“ beveik nebūna atvirų jungčių. Grindys išlieka švarios, nes į tarpus negali prilįsti purvo.

  • TOBULAI LYGIOS: plokštėms nėra kur slinktis, nes liežuvėlis idealiai atitinka griovelį. Taip suklotos grindys būna visiškai lygios, todėl nenusidėvi ir nenusitrina kraštai.

Plūdrusis klojimas: trys lengvi būdai

1. Uždėjimas iš viršaus

Idealus būdas greitai pakloti didelį grindų plokščių plotą. Sunerkite ilgąjį plokštės šoną, pristumkite lentas trumpuoju galu vieną prie kitos ir paspauskite žemyn.

2. Sujungimas kampu

Pirmiausia lentas sujunkite trumpaisiais, tada – ilgaisiais kraštais. Šitaip lengvai paklosite pirmą lentų eilę.

3. Horizontalusis įkišimas

Kitaip nei daugelį kitų gamintojų gaminių, „Quick-Step“ medinių grindų lentas galima įstatyti ir horizontaliai. Tai labai praverčia klojant paskutinę lentų eilę arba dirbant ten, kur jas sunku ar net neįmanoma pakreipti. Pavyzdžiui, po durų staktomis arba radiatoriais.

Paklotas

Turite žinoti, kaip svarbu paklotas

Jei norite kloti plūdriuoju būdu, pirma turite išsirinkti tinkamą paklotą. Nuo jo labai priklauso galutinis medinių grindų vaizdas, kokybė ir patogumas. Todėl „Quick-Step“ specialistai sudarė kokybiškų paklotų asortimentą. Jie ne tik lengvai klojami, bet ir išlygina pagrindą, ant kurio klosite grindis, be to, yra puiki garso ir šilumos izoliacija.

Klijuojamasis klojimas

Taip pat galite rinktis tradicinį klijuojamąjį metodą. Jums reikės tik „Quick-Step Parquet Glue“ klijų. Šie paruošti naudoti SMX polimeriniai klijai specialiai sukurti „Quick Step“ medinėms grindims klijuoti prie daugumos rūšių paviršių.

Klijuojamasis klojimas

Klojimo vaizdo įrašai

Pažiūrėkite patys, kaip lengva pakloti „Quick-Step“ medines grindis.

Medinė grindų danga: plūdrusis klojimas

Medinė grindų danga: klijuojamasis klojimas

Medinė grindų danga ant laiptų