Kodėl jums patiks „Quick-Step“ medinė grindų danga

Parketlentė

Kas yra parketlentė?

„Quick-Step“ medinės grindys – tai parketlentės, pagamintos iš trijų vientisos medienos sluoksnių, kurie padengti apsaugine medžiaga. Žaliavos kruopščiai atrenkamos, o gamybos procesas griežtai kontroliuojamas – taip užtikrinamas tinkamas stabilumas ir patvarumas.


  1. Priklausomai nuo pasirinktų parketinių grindų, šis apdailos sluoksnis gali būti:
    • Septyni UV spinduliais apdoroto vandens pagrindo lako sluoksniai, todėl tokias grindis lengva valyti, jos apsaugotos nuo dėvėjimosi, įbrėžimų ir dėmių.
    • Du kokybiškos alyvos sluoksniai, kurie užtikrina, kad lentos gražiai kistų ir turėtų ypatingą matinį, natūralų atspalvį.

  2. Viršutinis sluoksnis – kruopščiai parinktas vientisos medienos sluoksnis. Šis viršutinis sluoksnis būna įvairiausių spalvų ir tekstūrų, jį galima nušveisti ir padengti iš naujo.

  3. Centrinis sluoksnis – jis būna iš eglės, kaučiukmedžio arba HDF ir suteikia grindims stabilumo bei patvarumo.

  4. Fanerinė nugarėlė iš eglės arba pušies, kuri kartu su kitais sluoksniais neleidžia lentai įsilenkti arba raitytis.

Pagaminta su aistra

 „Quick-Step Parquet“ parketinės grindys pagamintos su meile medžiui. Šią meilę įrodo grindų natūralumas, tekstūra ir kokybiška apdaila. 

Greitai ir lengvai įrengiama

Patentuota jungčių sistema „Uniclic Multifit“ suteikia galimybę „Quick-Step“ parketines grindis pakloti greitai ir lengvai. Ji padės lengvai ir greitai pakloti grindis bet kur.


Kokybė ir patvarumas


Į „Quick-Step“ grindis sudėjome gausybę energijos, praktinių žinių ir užsispyrimo, todėl žinome, kad jos džiugins jus ilgai. Norėdami įrodyti savo pasiryžimą, suteikiame garantiją visam naudojimo laikui.

Grindys mylint gamtą

Medis yra vienintelis atsinaujinantis išteklius, naudojamas grindų dangai. „Quick-Step“ kruopščiai renkasi visus tiekėjus norėdama įsitikinti, kad visa naudojama mediena yra ekologiška. Maža to, mūsų klijai, lakas ir alyva atitinka griežčiausius tarptautinius išmetamųjų teršalų standartus.

Džiugina iš karto

Įsirengę „Quick-Step Parquet“, naujomis grindimis galėsite džiaugtis iš karto. Visos grindys mūsų gamykloje padengiamos 7 sluoksniais UV spinduliais apdoroto lako arba 2 sluoksniais kokybiškos modifikuotos alyvos, todėl jų nereikia šveisti, jos netraukia dulkių, nereikia jų lakuoti, alyvuoti ar dažyti.

Daugiau nei paprastos grindys

„Quick-Step“ siūlo visus būtinus grindų klojimo, apdailos ir priežiūros įrankius, kaip antai grindjuostes, profilius ir valymo priemonės.