Kodėl jums patiks „Quick-Step“ vinilinė grindų danga

„Livyn“ lenta

Kas yra vinilinė grindų danga?

„Livyn“ prabangi vinilinė grindų danga sudaryta iš penkių skirtingų sluoksnių. Todėl šios grindys ne tik neperšlampa, bet ir slopina garsą, o jų paviršius šiltas ir švelnus kojoms. Tačiau vinilinės grindys yra itin plonos, jos puikiai tinka naudoti renovuojant.


  1. Labai gerai eksploatuojamas viršutinis sluoksnis: šis apsauginis sluoksnis, kuriame panaudota „Scratch“ ir „Stain Guard“ technologija, saugo grindis nuo purvo, dėmių ir įbrėžimų, jas lengva valyti ir prižiūrėti. Ypač matinė blizgi apdaila sukuria natūralumo įspūdį.

  2. Smulkaus rašto vinilinis puošybinis sluoksnis: aukšto lygio spausdinimo technologija, panaudota kuriant šį sluoksnį, suteikia vinilinėms grindims unikalią ir natūralią išvaizdą.

  3. Stiprus, smūgiams atsparus vinilinis centrinis sluoksnis: šis neperšlampamas ir garsą slopinantis vinilinis centrinis sluoksnis daro dangą patogią ir patvarią.

  4. Papildomas stabilizuojamasis sluoksnis: šiame sluoksnyje yra ypač tankus stiklo pluoštas, kuris papildomai stabilizuoja šią dangą ir neleidžia keistis matmenims. 

  5. Ypač veiksmingas atsparus smūgiams vinilinis pagrindo sluoksnis: šis atsparus drėgmei sluoksnis užtikrina puikų grindų plokštės stabilumą, todėl ji neįsilenkia ir nesiraito.

Natūralios išvaizdos

„Livyn“ prabangios vinilinės grindys džiugins jūsų akis ir bus malonios kojoms. Nuostabūs raštai ir tobulai derantys priedai suteikia grindims natūralią išvaizdą. Vaikščioti minkštos ir patogios struktūros paviršiumi – vienas malonumas, net ir basomis kojomis.

Greitai ir lengvai įrengiama

„Uniclic Multifit“ sistema, įdiegta „Livyn“ dangoje, leidžia pakloti vinilines grindis daug greičiau ir lengviau nei bet kada.

Kokybė ir patvarumas

Kad ir kasdien naudojama, vinilinė grindų danga išlieka patvari. Visiškai sandarus viršutinis sluoksnis su technologijomis „Stain Guard“ ir „Scratch Guard“ saugo vinilines grindis nuo įbrėžimų, dėmių ir purvo.

Tikroviški raštai

„Livyn“ prabangi vinilinė grindų danga yra įvairių spalvų ir raštų, kiekviena atrodo ypatingai ir originaliai. Nuo tikroviškų detalių iki įspūdingų struktūrų ir nuostabių įvairiausių spalvų – ar esate pasirengę išsirinkti gražiausias grindis?

Tinka-naujinimo-darbams

„Livyn“ prabangios vinilinės grindys yra ypač plonos, todėl puikiai tinka norint atnaujinti interjerą. Jas galima kloti ir tiesiai ant esamos lygių grindų dangos.

Daugiau nei paprastos grindys

„Quick-Step“ siūlo visus reikalingus įrankius ir priedus, kurių reikia vinilinėms grindims greitai pakloti, atlikti apdailai ir prižiūrėti.