Vinilinės grindys ir prabangios vinilinės plytelės

Pagyvinkite savo namus natūralia „Quick-Step“ vinilinių grindų išvaizda ir būdinga šiluma. Rinkitės iš plataus, visus poreikius tenkinančių ir visoms aplinkybėms tinkančių vinilinių grindų asortimento. Jos visos padengtos apsauginiu viršutiniu sluoksniu, užtikrinančiu, kad jūsų grindys puikią išvaizdą išsaugotų ilgus metus.

3 priežastys rinktis „Quick-Step“ vinilines grindis

Aukštos kokybės vinilinės grindys

Grožis, sukurtas išsilaikyti

Visos „Quick-Step“ vinilinės grindys turi apsauginį viršutinį sluoksnį, dėl kurio yra atsparios vandeniui, įbrėžimams ir dėmėms. Tai užtikrina, kad jūsų grindys visada atrodys taip puikiai, kaip ką tik išklotos.

Vinilinėmis grindimis malonu vaikščioti

Malonu vaikščioti

Vaikščioti „Quick-Step“ vinilinėmis grindimis yra malonu visais atžvilgiais: jų natūralus dizainas traukia akį, jos minkštos ir šiltos, o jų akustinės savybės leidžia išvengti nepageidaujamo aukštakulnių batelių, batų, sportbačių ar letenų keliamo triukšmo.

Vinilinės grindys puikiai tinka renovacijai

Puikiai tinka renovacijai

Atliekate renovaciją? „Quick-Step“ vinilinės grindys yra labai plonos ir lengvai paklojamos (dėl mūsų patentuotos sunėrimo sistemos „Uniclic Multifit“). Pridėjus „Rigid“ vinilą, dabar jos yra puikus sprendimas bet kokiam grindų pagrindui (išlygintam, nelygiam ar labai nelygiam).

Raskite idealiai jūsų poreikius ir skonį atitinkančias grindis

Nesvarbu, ant kokio pagrindo klosite grindis ar koks stilius jums patinka: „Quick-Step“ vinilinės grindys pateikia bet kokiam stiliui ar aplinkybėms tinkantį sprendimą.

„Rigid“ vinilinės grindys nelygiam grindų pagrindui

Nelygus grindų pagrindas?

Grindis klojate ant nelygaus pagrindo? (T.y., senų plytelių grindų su 5 mm pločio ir 2 mm gylio tarpeliais.) Tokiu atveju jums derėtų rinktis „Quick-Step“ „Rigid“ vinilines grindis. Maža to, jos lengvai paklojamos ir puikiai sugeria garsus.

Suneriamos vinilinės grindys nedidelių nelygumų turinčiam grindų pagrindui

Grindų pagrindas turi nedidelių nelygumų?

Mūsų lanksčios „Click“ ir „Click+“ grindys puikiai tinka kloti ant pagrindo su nedideliais nelygumais (iki 4 mm pločio ir 1 mm gylio) ir iškloti didelius plotus: plotis ir ilgis neribojamas, todėl nereikės rūpintis pereinamaisiais profiliais. Be to, jos nejudės ar nekeis spalvos dėl saulės šviesos poveikio.

„Glue“ vinilinės grindys išlygintam grindų pagrindui

Grindų pagrindas išlygintas?

Jei jūsų grindų pagrindas yra lygus ar jį išlyginsite, mūsų „Glue+“ vinilinės grindys yra geriausias pasirinkimas. Tinka visoms patalpoms, įskaitant įstiklintas terasas. Jas iškloti galite net ant sienų.

„Quick-Step“ vinilinėmis grindimis išklokite sienas

Ar žinote? „Quick-Step“ „Glue+“ vinilines grindis galima iškloti ir ant sienų. Tai reiškia, kad naudodami vieną patinkantį raštą ar dizainą – netgi duše – patalpos dalis galite suderinti.

Viskas, ko jums reikia stilingai apdailai

Radote jums idealiai tinkančias grindis? Tuomet metas pasiraitoti rankoves ir pradėti grindų klojimą. Šios priemonės užtikrina, kad viskas – nuo paklojimo ir apdailos iki priežiūros – vyktų sklandžiai.

Lengvai paklojamos vinilinės grindys

Greitai ir lengvai paklojamos

„Quick-Step“ grindys plačiai garsėja dėl lengvo paklojimo. Ne išimtis ir mūsų vinilinės grindys. Nesvarbu, ar renkatės plūdrųjį ar klijuojamąjį klojimą, savo naujas vinilines grindis paklosite akimirksniu.

Vinilinių grindų klojimą užbaikite puikia apdaila

Klojimą užbaikite puikia apdaila

Iš viso asortimento išsirinkite prie naujųjų grindų derančias grindjuostes bei profilius ir pasiekite nepriekaištingą ir dailų rezultatą.

Rūpesčių nekelianti vinilinių grindų priežiūra

Rūpesčių nekelianti priežiūra

Niekada nebuvo taip lengva grindis išlaikyti tokias švarias ir gražias, kokios jos buvo pirmąją dieną. Savo „penktajai sienai“ išlaikyti švariai ir atrodančiai kaip nauja rinkitės iš įvairiausių priedų.