Go to content Go to search

„Quick-Step“ kokybiška vinilinė, medinė ir laminuota grindų danga

Kokybiška vinilinė ir laminuota grindų danga

Susipažinkite su visomis mūsų grindimis

Kurkite jaukius namus su „Quick-Step“ grindimis

Pasisemkite įkvėpimo ir susikurkite laimingus namus. Kartu mes galime įgyvendinti unikalias jūsų svajones ir, dėdami viena lentą po kitos, sukurti būstą, apie kurį visada svajojote. Ar jums patinka vinilinės plytelės ir lentos ar laminuota grindų danga, mes mielai padėsime įgyvendinti renovacijos projektą.

Kaip išsirinkti tobulas grindis?

„FloorExplorer“

Grindų pasirinkimas – svarbus gyvenimo sprendimas. Mes čia, kad jums padėtume! „FloorExplorer“ padės išsirinkti tobulas grindis jūsų namams.

Įjunkite „FloorExplorer“
„Quick-Step FloorExplorer“

„RoomViewer“

Norite įsitikinti, kad jums patinkančios grindys derės prie namų interjero? Galite tai padaryti! Įkelkite nuotrauką ir peržiūrėkite rezultatus „RoomViewer“.

Išbandykite „RoomViewer“
„Quick-Step RoomViewer“

„Quick-Step“ genuose?
Nuolatinis tobulumo siekimas

„Quick-Step“ laminuotų grindų kolekcija „Capture“

NAUJA Susipažinkite su mūsų kolekcija Capture

Dizainas, artimas gamtai. „Capture“ elegancija ir autentiškumas šias grindis paverčia kone neatskiriamomis nuo tikros medienos. Mūsų itin kokybiška grindų danga yra pagrįsta nuoseklia kompetencija ir nuolat diegiamomis naujovėmis. Todėl pasirinkę laminuotas grindis „Capture“ padarysite tikrai gerą sprendimą.

„Quick-Step Alpha Vinyl“ kolekcija

Pradėkite su „Alpha Vinyl“

„Alpha Vinyl“ suderinamas ypač tvirtas centrinis sluoksnis su unikaliu paviršiumi, kuris apsaugo grindis nuo dėmių, įbrėžimų ir kitų pažeidimų. Dar daugiau – čia yra ir moderni mūsų suneriamoji sistema, todėl nereikia jaudintis dėl vandens daromos žalos.

Susipažinkite su mūsų populiariausiais gaminiais