Go to content Go to search

Žaismingas gyvenamasis kambarys su "Quick-Step" parketu

PARSINEŠKITE LAIMĘ Į NAMUS SU QUICK-STEP GRINDIMIS

Susipažinkite su visomis mūsų grindimis

Mėgaukitės ramybe visą gyvenimą su "Quick-Step" grindimis

Pasisemkite įkvėpimo ir susikurkite laimingus namus. Pasirinkti "Quick-Step" grindis reiškia pasirinkti patvarias, rūpesčių nekeliančias grindis, kurios suteikia jums galimybę gyventi taip, kaip norite. Ar jums patinka vinilinės plytelės ir lentos ar laminuota grindų danga, mes mielai padėsime įgyvendinti renovacijos projektą.

Padėsime jums rasti
tobulas grindis

Atsparios vandeniui vonios kambario grindys, grindys kupinai energijos svetainei arba virtuvei: mūsų grindų kolekcija pasiūlys sprendimą bet kuriai jūsų užduočiai. Mielai prisidėsime prie jūsų projekto atrasdami grindis, atitiksiančias jus ir jūsų namus.

Susipažinkite su mūsų populiariausiais gaminiais

Kaip išsirinkti tobulas grindis?

„FloorExplorer“

Grindų pasirinkimas – svarbus gyvenimo sprendimas. Mes čia, kad jums padėtume! „FloorExplorer“ padės išsirinkti tobulas grindis jūsų namams.

Įjunkite „FloorExplorer“
„Quick-Step FloorExplorer“

„RoomViewer“

Norite įsitikinti, kad jums patinkančios grindys derės prie namų interjero? Galite tai padaryti! Įkelkite nuotrauką ir peržiūrėkite rezultatus „RoomViewer“.

Išbandykite „RoomViewer“
„Quick-Step RoomViewer“

Atraskite "Quick-Step" naujienas

Svetainė su Quick-Step laminato grindimis

Capture laminatas

Dizainas, artimas gamtai. „Capture“ elegancija ir autentiškumas šias grindis paverčia kone neatskiriamomis nuo tikros medienos. Mūsų itin kokybiška grindų danga yra pagrįsta nuoseklia kompetencija ir nuolat diegiamomis naujovėmis. Todėl pasirinkę laminuotas grindis „Capture“ padarysite tikrai gerą sprendimą.

Susipažinkite su „Capture“

Virtuvė su Quick-Step vinilinėmis grindimis

Alpha Vinyl

Siekdami geriausio gyvenimo, norite grindų, kurios atlaikytų bet ką. "Alpha Vinyl" - tai kompromisas tarp dizaino ir eksploatacinių savybių. Sujungę tvirtas praktines funkcijas su išskirtinėmis paviršiaus detalėmis, turėsite rūpesčių nekeliančias, didelio efektyvumo, gražias grindis. Kas gali būti geriau?

Atraskite „Alpha Vinyl“

Lamināta kāpnes un lamināta grīda gaitenī

Laiptų dangčiai

Su mūsų laiptų dangčiais paprasta sukurti elegantiškus laiptus. Juos galite priderinti prie savo grindų dizaino ir sukurti vientisą ir harmoningą vaizdą. Sužinokite, kaip lengvai galite atnaujinti savo laiptus naudodami laiptų dangčius.

Aistra dviračių sportui nuo 1999 m.

"Quick-Step" aistringai myli grindis... ir dviračių sportą. Jau daugiau nei du dešimtmečius remiame profesionalią vyrų komandą, išugdžiusią daugybę čempionų. Meilė dviračių lenktynėms prasidėjo 1999 m., kai "Quick-Step" tapo viena iš "Mapei-Quick-Step" komandos rėmėjų. Nuo tada "Quick-Step" tapo aukščiausio lygio komandos, kuri kasmet skina pergales, sinonimu.

Quick-Step dviračių sporto komanda