Apie mus, UNILIN

Ypač daug dėmesio kokybei ir nenuslopinamas inovacijų troškimas – tai varomoji jėga, dėl kurios „Quick-Step“ yra viena grindų dangos pramonės lyderių. Sužinokite, kuo ypatingas šis prekės ženklas ir kaip jis keitėsi – nuo įperkamo medienos pakaitalo iki iš esmės naujos prekių kategorijos.
„Unilin“ – patogiam gyvenimui

Mūsų misija

Įvairus „Quick-Step“ projektuojamo vinilinių, laminuotų ir medinių grindų asortimentas parodo, su kokia aistra kuriame grožį ir nuolat diegiame naujoves — savo produktuose bei jų kūrimo procesuose.


Mūsų istorija

1960 m. – „UNILIN“ GIMIMAS

Kelios šeimos, dirbusios linų pramonėje pietinėje Vakarų Flandrijos dalyje, sujungė jėgas, kad galėtų gaminti linų smulkinių plokštes Oigeme (Ooigem), Belgijoje. Naujoji įmonė pavadinama UNILIN. XX a. aštuntajame dešimtmetyje įmonė pradeda greitai augti. Tačiau linų pasiūla vis mažėjo tačiau vietoje jų, kaip žaliava, pradėta naudoti mediena.

1990 m. Į RINKĄ ĮŽENGIA „QUICK-STEP“

Kartu su „Quick-Step“ UNILIN tapo pirmąja įmone, pristačiusia laminuotas grindis Belgijos rinkai, ir pirmuoju laminuotų grindų gamintoju, pristačiusiu savo prekės ženklą.

1997 m. SUKURIAMA SISTEMA „UNICLIC“

O jei įrengti laminuotas grindis būtų taip pat lengva, kaip sunerti lentas, visiškai be klijų? Ši mintis paskatino sukurti „Quick-Step Uniclic“ – naujovišką, patentuotą visame pasaulyje suneriamųjų jungčių sistemą, suteikiančią galimybę greitai ir lengvai pakloti grindis bet kur.

2001 m. „QUICK-STEP“ ĮDIEGIA „V“ GRIOVELĮ

„Quick-Step“ tiesiogine prasme pridėjo dar vieną laminuotų grindų matmenį – „Perspective“ vardu pavadinta linija yra pirmosios laminuotos grindys su V formos grioveliu tarp lentų (nuožulnomis).

2001 m. PRISTATOMOS NATŪRALIAI DERANČIOS STRUKTŪROS

Pagaliau – ką jaučiate, tą ir matote. Pramonėje „Quick-Step“ pirmieji sugebėjo suderinti laminuotų lentų paviršiaus struktūrą ir natūralius raštus.

2005 m. PIRMOSIOS NIEKADA NEĮSIELEKTRINANČIOS LAMINUOTOS GRINDYS

„Quick-Step“ pradėjo dengti visas laminuotas grindis nuolatiniu antistatiniu sluoksniu, kad nesusidarytų nemalonios elektrostatinės iškrovos.

2006 m. PRISTATOMOS DERANČIOS GRINDJUOSTĖS

„Quick-Step“ pristato smūgiams ir įbrėžimams atsparias grindjuostes, kurių spalva ir paviršiaus struktūra tobulai dera prie atitinkamų grindų.

2006 m. „INCIZO“ – PIRMASIS DAUGIAFUNKCIS APDAILOS PROFILIS

„Quick-Step“ pristato „Incizo“ – pirmą daugiafunkcį profilį, kurį galima naudoti kaip apdailos profilį grindims ir laiptams.

2007 m. „QUICK-STEP“ SUKURIA LAMINUOTAS GRINDIS VONIOS KAMBARIUI

Dienos šviesą išvysta „Lagune“ – „Quick-Step“ laminuota grindų danga, puikiai tinkama drėgnose vietose, kaip antai vonios kambariuose.

2009 m. Į „QUICK-STEP“ ŠEIMĄ ATEINA MEDIENA

„Quick-Step“ išplečia pasiūlą ir pristato medines grindis. Paviršių sudaro vientisas viršutinis medžio sluoksnis.

2009 m. PRISTATOMA SUNERIAMŲJŲ JUNGČIŲ SISTEMA „UNICLIC MULTIFIT“

Sistema „Uniclic Multifit“ sukurta originaliosios „Uniclic“, pristatytos dar 1997 m., pagrindu. Taip atsiranda trečiasis įrengimo būdas – pristūmimas ir sunėrimas.

2013 m. „QUICK-STEP“ PRISTATO VINILINĖS DANGOS SPRENDINIUS

„Quick-Step“ pristato „Livyn“ vinilines grindis – patogias, kokybiškas ir natūraliai atrodančias, liečiant sukeliančias medinių grindų pojūtį, bet pasižyminčias praktinėmis sintetinių grindų savybėmis.

2014 m. NAUJA GAMYBOS VIETA ČEKIJOJE

Siekdama padidinti pajėgumus ir aptarnauti greitai augančią rinką bei geriau, greičiau ir ekologiškiau vykdyti gamybą, UNILIN atidaro naują gamyklą Vyskove, Čekijoje.

2014 m. „IMPRESSIVE“ – NAUJOS VANDENIUI NELAIDŽIOS LAMINUOTOS GRINDYS

„Impressive“ ir „Impressive Ultra“ – naujoviška vandeniui atspari laminuota grindų danga, kurios nereikia dengti papildomu sluoksniu. Dar viena pramonės šaka, kurioje pirmauja „Quick-Step“!

2015 m. VINILINĖ DANGA IŠ BELGIJOS

UNILIN pradeda gaminti vinilinę grindų dangą Belgijoje, visiškai naujame aukštųjų technologijų gamybos padalinyje, jai priklausančioje Vilsbeko, Belgija, gamykloje.


Top