Go to content Go to search

APIE „QUICK-STEP“

Grindų kūrėjai nuo 1990 m.

Aistra nesenstančiam grožiui

Gyvenimas be rūpesčių prasideda nuo namų, kurių grindys iššūkių nebijo. Tai idėja, kuria „Quick-Step“ vadovaujasi nuo 1990 m. Šiandien galite rinktis iš plataus ilgaamžių laminuotų, vinilinių ir medinių grindų dangų asortimento, prie kurių derinamos grindjuostės ir apdailos profiliai. Mūsų prekių ženklo bruožai: gražus dizainas, vandeniui atsparios grindys ir paprastas montavimas įmanomas dėl pažangių naujovių.
„Quick-Step“ genuose?
Nuolatinis tobulumo siekimas...

Grožio ir tvarumo tradicija

Mūsų istorija prasideda 1960 m. Vakarinėje Flandrijos dalyje kelios šeimos suvienijo jėgas, kad pradėtų verslą linų pramonėje, ir pavadino savo projektą „UNILIN“. Tačiau praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje linai tapo deficitine medžiaga, todėl „UNILIN“ persiorientavo į medieną. Iš pradžių ji buvo naudojama daugiausia dekoratyviniams tikslams, tačiau, paskatinti kliento iš Olandijos, kuris mūsų plokštes pavertė grindimis, 1990 m. mes įžengėme į grindų pramonę. 

Idėja buvo paprasta: norėjome pigesnės ir lengviau prižiūrimos tradicinių medinių grindų alternatyvos, kuri atrodytų taip pat gražiai. Mums tai pavyko su laminuota grindų danga. Naujasis „Quick-Step“ prekių ženklas netrukus užkariavo ir senų, ir jaunų žmonių širdis. Kurdami unikalų dizainą atnaujinome žmonių miegamuosius, virtuves, vonios kambarius, svetaines ir kt. Mes visą laiką laikėmės tvarumo įsipareigojimo pakartotinai panaudoti perdirbtas medžiagas ir kurti ilgaamžius gaminius. 
 

Į mišinį įdėjome vinilo, kietmedžio ir priedų

„Quick-Step“ komanda, siekdama pasiūlyti aukštos kokybės grindis kiekvieno skoniui, šimtmečio pradžioje pradėjo tyrinėti įvairias grindų medžiagas. Mūsų pastangas 2009 m. vainikavo pirmųjų naujoviškų medinių grindų pristatymas. Siekiant geriau apsaugoti vientisą viršutinį medžio sluoksnį, „Quick-Step“ sukūrė „Wood for Life“ technologiją. Rezultatas – minimalus nusidėvėjimas ir nesudėtinga priežiūra.  

Tuo metu, be laminuotos ir medinės grindų dangos, „Quick-Step“ jau buvo pristačiusi ir trečiąją produktų liniją – vinilinę grindų dangą. Šią 100 % sintetinę grindų dangą lengva prižiūrėti, o jų eleganciją lengva suderinti su optimaliomis eksploatacinėmis savybėmis; tai ypač būdinga naujajai „Alpha Vinyl“ kartai (2020). Kadangi tobulumas slypi detalėse, savo pasiūlą papildome įbrėžimams atspariomis grindjuostėmis ir universaliais apdailos profiliais.
 

Techninės naujovės padeda mums žengti žingsniu priekyje 

Siekdami patenkinti klientų poreikius ir pageidavimus, siūlome ne tik platų laminuotų, vinilinių ir medinių grindų asortimentą, bet ir užtikriname jų techninę kokybę. Dėl šios strategijos rinkoje užimame pirmaujančią padėtį ir tuo ketiname vadovautis ateityje. Tobulumo siekis – tai nuolatinis tobulėjimas.

Pristatėme pažangias montavimo sistemas, tokias kaip „Uniclic“, kad Tomas, Darius ar Haris galėtų patys susimontuoti grindis, ir sukėlėme revoliuciją 1997 m. rinkoje.

Kitos gairės atsispindi šiose kolekcijose: 

  • „Perspective“ – pirmosios laminuotos grindys su V formos grioveliu tarp lentų.
  • „Impressive“ – išskirtiniu atsparumu vandeniui pasižyminčios laminuotos grindys.
  • „Capture“ – laminato ir tikro medžio grindų nebeįmanoma atskirti.
 

„Quick-Step“ yra „UNILIN“ prekių ženklas


Susipažinkite su „UNILIN“

Apsidairykite „UNILIN“ darbo vietoje