Kaip kloti vinilines grindis

„Quick-Step Livyn“ prabangios vinilinės grindys ne tik atrodo kaip tikros, bet yra ir tikrai lengvai klojamos. Pagal poreikius galite įrengti jas plūdriuoju būdu (neklijuoti ir nenaudoti kitų medžiagų) arba priklijuoti prie lentų. 

Kad ir ką pasirinksite, „Quick-Step“ vinilinę dangą galima kloti ant šildomo grindų pagrindo ir galima naudoti laiptams padailinti ar atnaujinti. 

Plūdrusis klojimas

Ketinate kloti plūdriuoju būdu? Pirma reikia išsirinkti paklotą. Nuo jo labai priklauso galutinis „Quick-Step“ vinilinės grindų dangos vaizdas, kokybė ir patogumas. Todėl mūsų specialistai rekomenduoja specialų „Quick-Step Livyn“ paklotą.

Jau patiesėte paklotą? Tada laikas imtis klojimo darbų. Patentuota suneriamųjų jungčių sistema „Uniclic Multifit Livyn“ užtikrina, kad darbas klojant prabangias „Livyn“ vinilines grindis vyktų sklandžiai. Dėl įdiegtos kietų liežuvėlių ir griovelių sistemos klojant grindų lentas pakaks vieną kartą sunerti, kad pasigirstų spragtelėjimas, ir neprireiks nė lašo klijų ar kokios nors kitos medžiagos. Ar gali būti lengviau?

Plūdrusis klojimas

Kuo jums patiks jungčių sistema „Uniclic Multifit“

Patentuotas „Uniclic Multifit“ metodas, pritaikytas „Livyn“ suneriamųjų jungčių sistemoje, suteikia galimybę greitai pakloti vinilines grindis trim skirtingais klojimo būdais, net ir dengiant iš viršaus.

  • GREITAI: dar niekad vinilinės plokštės nebuvo klojamos taip greitai.

  • PAPRASTAI: pasirinkite tinkamiausią ir saugiausią būdą, kad grindų plokščių nesugadintumėte.

  • BE SIŪLIŲ: pamirškite atviras jungtis ir purvą, kurio prilenda į tarpus.

  • TVIRTOS: patobulinta, iš viršaus dedamos plokštės technologija daro vertikalią ir horizontalią fiksuojamą jungtį dar stipresnę.
„Uniclic Multifit“

Plūdrusis klojimas: greitai, lengvai ir tvirtai

1 ŽINGSNIS: lentos ilgosios pusės jungtį sunerkite su jau sumontuota lenta.

2 ŽINGSNIS: pristumkite lentas vieną prie kitos iš trumposios pusės.

3 ŽINGSNIS: nykščiu tvirtai paspauskite žemyn, kol pasigirs ‘spragtelėjimas.

Klijuojamasis klojimas

Jei jums patinka tvirtesnis būdas, siūlome klijuojamąjį metodą. Jis taip pat nesudėtingas – „Quick-Step Livyn“ grindims jums prireiks klijų, specialiai kuriamų kartu su „Soudal“.

Klijuojamasis klojimas

Klojimo vaizdo įrašai

Įsitikinkite patys: kaip lengva pakloti „Quick-Step“ vinilinę grindų dangą.

Vinilinė grindų danga: plūdrusis klojimas

Vinilinė grindų danga: klijuojamasis klojimas