Go to content Go to search

Atsakomybės neprisiėmimas

Informaciją šioje svetainėje (toliau – svetainė) pateikia bendrovė Unilin BV (toliau – UNILIN). Naudodamiesi šia svetaine patvirtinate, kad perskaitėte šias naudojimo sąlygas, jas supratote ir su jomis sutinkate.

Ši svetainė tėra informacinio pobūdžio, jos turinys nieko negarantuoja nei tiesiogiai, nei netiesiogiai. Nors stengiamės, kad čia pateikta informacija būtų kuo naujesnė ir kuo tikslesnė, jos tikslumo ir išsamumo garantuoti negalime. Pasiliekame teisę keisti informaciją svetainėje be išankstinio įspėjimo ir sutikimo.

Nei UNILIN, nei kuris nors iš jos vadovų, darbuotojų ar patarėjų negali jokiomis aplinkybėmis atsakyti už žalą, kuri padaroma arba kuri atsiranda kaip nors naudojantis šia svetaine arba joje pateikiama informacija.

UNILIN neatsako už žalą, padarytą dėl kokių nors šios svetainės trikčių, techninių trūkumų ar virusų (arba panašių kenksmingų elementų), arba dėl apsilankymo svetainėse, į kurias nurodo ši svetainė, arba pasinaudojimo tokiomis svetainėmis (pvz., per saitus), arba žalą, padarytą dėl informacijos, pateiktos šiose svetainėse.

UNILIN neatsako už elektroninę komunikaciją per šią svetainę. Ši nuostata taikoma ir trečiųjų šalių korespondencijai el. paštu, veikimo sulėtėjimui, perėmimui ir manipuliacijai.

Šios svetainės naudotojai patys atsako už bet kokį pasirinkimą arba sprendimą, kurį jie padaro remdamiesi informacija, gauta šioje svetainėje arba per ją.

Šios svetainės naudotojai privalo imtis visų pagrįstų atsargumo priemonių, kad apsisaugotų nuo virusų, riktų, Trojos arklių ir kt.

Autorių teisės

Šioje svetainėje pateiktos informacijos autorių teisės yra saugomos. Autorių teisės priklauso UNILIN. Jokia informacija negali būti dauginama arba platinama be išankstinio ir aiškaus UNILIN sutikimo.

Bet kokie ginčai, susiję su šia svetaine arba kylantys dėl šios svetainės (naudojimo), sprendžiami išskirtinai pagal Belgijos įstatymus.

Privatumo politika

ŠIA PRIVATUMO POLITIKA ESATE INFORMUOJAMI APIE DUOMENIS, KURIUOS BENDROVĖ „Unilin BV“, REGISTRUOTA ADRESU OOIGEMSTRAAT 3, 8710 WIELSBEKE, BELGIJA (TOLIAU – ‘„UNILIN“), RENKA PER ŠIĄ SVETAINĘ. JA TAIP PAT INFORMUOJAME, KODĖL RENKAME TOKIĄ INFORMACIJĄ IR KAIP TVARKYSIME INFORMACIJĄ, KURIĄ MUMS PATEIKĖTE, IR INFORMACIJĄ, KURIĄ APIE JUS SUŽINOME IŠ JŪSŲ APSILANKYMO MŪSŲ SVETAINĖJE. JEI NAUDOJATĖS ŠIA SVETAINE, LAIKOMA, KAD SUTINKATE SU ŠIA POLITIKA. JEI NESUTINKATE SU ŠIA POLITIKA, MŪSŲ SVETAINE NESINAUDOKITE.

Kokią informaciją renkame?

Informaciją apie asmenis renkame dviem būdais:

naudodamiesi registracijos priemonėmis ir informacija, kurią pateikiate arba įrašote tam tikruose mūsų svetainės tinklalapiuose; automatizuotai, ypač per slapukus. Daugiau apie slapukus skaitykite toliau.

Galime paprašyti, kad pateiktumėte savo vardą ir pavardę, el. pašto adresą, gimimo datą, amžių, adresą, mobiliojo ar kito telefono numerį ir kitus asmeninius arba kontaktinius duomenis. Taip pat galime paprašyti, kad teiktumėte komentarus, pasiūlymus arba kitą informaciją apie mūsų svetainę, mūsų produktus ar paslaugas, arba mūsų bendrovę. Gali būti paprašyta kito konkretaus pobūdžio informacijos, susijusios su konkursais, loterijomis, reklaminiais pasiūlymais arba kita rinkodaros veikla, įskaitant nusiunčiamą tekstą, nuotraukas, vaizdo ar garso įrašus.

Kodėl renkame asmeninius duomenis?

Jūsų asmeniniai duomenys renkami ir apdorojami tik šiais tikslais:

bendrai naudojant ir tvarkant šią svetainę, įskaitant žinučių siuntimą ir gavimą; teikiant informaciją apie UNILIN galimybes, paslaugas ir produktus.

Tvarkysime tik tuos asmeninius duomenis, kurie reikalingi pirmiau nurodytais tikslais.

Kaip naudojame jūsų asmeninius duomenis?

Naudojame asmeninius duomenis, kuriuos pateikiate arba kuriuos surenkame:

reaguodami į tiesiogines užklausas, kaip nurodoma tuo metu, kuriuo renkame informaciją, arba kaip nurodoma kitais atvejais prieš panaudojant jūsų informaciją; tvarkydami jūsų dalyvavimo konkursuose, loterijose, kituose reklaminiuose pasiūlymuose arba kitoje rinkodaros veikloje reikalus; siekdami geriau pažinti jus ir savo klientus apskritai; kitais teisėtais verslo tikslais, įskaitant kai kada jums siunčiamus el. laiškus / laiškus / SMS žinutes arba kitą rinkodaros informaciją apie mūsų prekių ženklus ir mūsų įmones, kuri gali jus dominti (jei registruodamiesi pas mus leidote tai daryti).

Jūsų pateikiamą informaciją galime derinti su kitais duomenimis, kuriuos gauname iš kitų šaltinių, įskaitant informaciją, kurią pateikiate kitose vietose arba per kitą priemonę, kaip antai per vieną iš mūsų susijusių svetainių.

Pasyviai mūsų renkama informacija, taip pat ir per slapukus, naudojama jūsų interneto aplinkai ir mūsų svetainėje teikiamiems pasiūlymams individualizuoti ir gerinti, kaip aprašyta pirmiau.

Visais kitais atvejais pirma nurodysime tikslą, kuriuo renkami jūsų asmeniniai duomenys, ir tik tada iš tiesų rinksime arba naudosime šią informaciją.

Jūsų asmeniniai duomenys bus saugomi tik tol, kol bus pasiektas pirmiau nurodytas tikslas, arba tiek laiko, kiek reikalaujama pagal įstatymą.

Su kuo dalijamės informacija?

Nors ir neužsiimame asmeninių duomenų pardavimu nesusijusioms trečiosioms šalims, galime nuspręsti pasidalyti jūsų duomenimis su jų tvarkytojais, veikiančiais mūsų vardu, su mūsų pavaldžiosiomis įmonėmis, įskaitant mūsų motinines arba kitas UNILIN įmones, arba su verslo partneriais, kaip antai trečiosiomis šalimis, su kuriomis kartu vykdome bendrą veiklą arba programas ir kurios gali būti suinteresuotos apie savo įmones jums papasakoti daugiau.

Pažymėtina, kad kai kuriais atvejais jūsų asmeniniai duomenys gali būti perduoti tvarkytojams, susijusioms įmonėms arba trečiosioms šalims, su kuriomis vykdome bendras akcijas arba programas, įsikūrusias už Europos ekonominės erdvės ribų – šalyse, kuriose netaikomi adekvatūs asmeninių duomenų apsaugos reikalavimai. Laikoma, kad sutinkate su asmeninių duomenų perdavimu minėtais atvejais.

Pagal taikomus duomenų privatumo teisės aktus taip pat galime atskleisti jūsų asmens informaciją, jei manome, kad turime tą padaryti vykdydami kokį nors įstatymą, reglamentą, teismo sprendimą arba kitą teisėtą ar valdžios institucijos reikalavimą. Nors tai ir menkai tikėtina, jei visą arba dalį mūsų verslo įsigytų trečioji šalis, jūsų informacija būtų perduota naujam juridiniam savininkui. Neprisiimdami jokio įpareigojimo, taip pat pasiliekame teisę rinkti ir bendrinti bet kokią informaciją, kurią laikome būtina tyrimui atlikti arba norint imtis veiksmų, susijusių su įtariamu sukčiavimu, neteisėta veikla, galima žala asmenims arba nuosavybei, siekdami apsisaugoti patys arba apsaugoti vieną ar daugiau iš savo naudotojų arba jų įpėdinių, taip pat kitaip, kaip reikalaujama arba leidžiama pagal įstatymą.

Taip pat atminkite, kad tam tikra mūsų svetainės veikla gali būti interaktyvaus pobūdžio ir jums gali būti sudaryta galimybė išsiųsti informaciją, kurią gali matyti kiti naudotojai. Jei nenorite, kad informacija būtų matoma viešai, tomis svetainės sritimis nesinaudokite.

Kuriuos slapukus naudojame ir kodėl?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos jūsų kompiuteryje palieka jūsų aplankytos interneto svetainės. Jie plačiai naudojami tam, kad svetainės veiktų arba veiktų veiksmingiau, taip pat siekiant pateikti informaciją svetainės savininkams.

Ši svetainė naudoja slapukus

jūsų patirčiai pagerinti ir individualizuoti. Į tai įeina: jūsų kalbos parinkčių išsaugojimas; anketose įrašytos informacijos išsaugojimas; prekių pirkinių krepšelyje įsiminimas (jei taikoma); jūsų naudojimosi svetaine analizavimas per „Google Analytics“.

Jei slapukų naudojimui nepritariate, mūsų svetaine nesinaudokite, nes be slapukų ji deramai neveiks.

Be kita ko, šioje svetainėje naudojami šie trečiųjų šalių slapukai:

[slapukų sąrašas]

Dauguma interneto naršyklių slapukus galima kontroliuoti per naršyklės parinktis. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, įskaitant tai, kokie slapukai yra įdėti ir kaip juos tvarkyti ir šalinti, apsilankykite www.allaboutcookies.org.

Atsisakymas

Jei kada nors nuspręsite, kad nebenorite gauti jokios komercinės arba reklaminės informacijos, susijusios su mūsų produktais ir paslaugomis arba su mūsų pavaldžiųjų įmonių ar verslo partnerių, su kuriais vykdome bendras akcijas arba programas, produktais arba paslaugomis, galite pasinaudoti mūsų atsisakymo puslapiu arba spustelėti nuorodą bet kurioje iš mūsų gautoje akcijos žinutėje.

Atminkite: net jei reklaminių žinučių atsisakysite, toliau siųsime jums informaciją, susijusią su pas mus sukurta jūsų paskyra, arba mus siejančiais verslo santykiais, pvz., jei esate pateikę užklausų apie mūsų prekes ir paslaugas (tarkime, tai gali būti žinutės apie loterijas, į kurias esate užsiregistravę).

Jūsų teisės

Bet kuriuo metu galite pasinaudoti savo teise pasiekti, taisyti arba pašalinti bet kuriuose su jumis susijusius asmeninius duomenis, laikydamiesi taikomo duomenų privatumo įstatymo ir išsiuntę mums žinutę per kontaktinę formą. Taip pat galite atsisakyti dalyvauti bet kokiose tiesioginės rinkodaros kampanijose ir pareikalauti, kad jums nebebūtų siunčiama jokia reklaminė medžiaga, tą galima padaryti bet kada, nemokamai ir neteikiant jokio paaiškinimo.

Saugumas

Naudojamės pramonės standartų priemonėmis informacijai, kuri pateikiama šioje svetainėje, apsaugoti. Nors siekiame užtikrinti laikomų, naudojamų ir keičiamų jūsų asmeninių duomenų, kuriuos mums pateikiate, saugumą, jokia svetainė nėra saugi absoliučiai. Todėl raginame imtis tinkamų priemonių apsisaugoti, taip pat, pavyzdžiui, niekam neatskleisti jokių naudotojų vardų ir slaptažodžių.

Trečiųjų šalių svetainės

Tam tikrose šios svetainės vietose galime pateikti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines. Tačiau ši saugumo politika taikoma tik svetainei, kurioje ji skelbiama, ir joje neapibūdinama informacijos rinkimo kitose svetainėse praktika, įskaitant tas, kurios saitais susijusios su šia svetaine arba į kurias per ją patenkama. Šie saitai pateikti dėl jūsų patogumo, tačiau atminkite, kad šių trečiųjų šalių arba jų svetainių nekontroliuojame. Šios trečiosios šalys taikys kitokią privatumo politiką, susijusią su informacija, kurią galite pateikti būdami tų trečiųjų šalių svetainėse. Prieš pateikdami informaciją, pagal kurią galima identifikuoti jus, kaip asmenį, turėtumėte perskaityti atitinkamų svetainių privatumo politikos dokumentus.

UNILIN negali jokiomis aplinkybėmis būti laikoma atsakinga už (kitas) šių trečiųjų šalių svetaines, taip pat už jų pateikiamą informaciją. Pateiktieji saitai su kitomis svetainėmis nereiškia, kad sutinkame su tų svetainių turiniu arba yra kaip nors bendradarbiaujama arba turima ryšių su šiomis svetainėmis.

Įsigaliojimo data ir pakeitimai

PASILIEKAME TEISĘ VIEN SAVO NUOŽIŪRA BET KADA PAKEISTI, PATAISYTI, PRIDĖTI ARBA PAŠALINTI BET KOKIAS ŠIOS POLITIKOS DALIS. JEI NORITE ŽINOTI NAUJAUSIĄ ŠIOS POLITIKOS FORMULUOTĘ, PATARIAME REGULIARIAI LANKYTIS ŠIAME TINKLALAPYJE. JEI ŠIA SVETAINE NAUDOJATĖS IR PO TO, KAI JOJE PASKELBIAMI PAKEITIMAI, LAIKOMA, KAD SU TOKIAIS PAKEITIMAIS SUTINKATE. TAČIAU JŪSŲ DUOMENŲ NAUDOJIMO BŪDO, JEI NESAME GAVĘ ATITINKAMO JŪSŲ SUTIKIMO, ATGALINE DATA NEKEISIME.

Ši politika buvo parengta 2020 m. Birželio 8 d. Ir galioja nuo tos dienos.

Klausimai

Jei turite kokių nors prašymų arba klausimų, susijusių su šia politika, arba norite atnaujinti savo duomenis, susisiekite su mumis šiuo adresu:

Unilin BV, division Flooring
Ooigemstraat 3
8710 Wielsbeke
Belgija
Tel. +32 56 675211

Taip pat galite palikti žinutę pasinaudoję susisiekimo forma.