Vinilinės grindys ir prabangios vinilinės plytelės

Ir itin patvarios mūsų vinilinės grindys „Alpha Vinyl“, ir „Vinyl Flex“, pasižyminčios natūralia išvaizda bei charakteringu šiltumu, jus tikrai maloniai nustebins. Rinkitės iš plataus, visus poreikius tenkinančių ir visoms aplinkybėms tinkančių dangų asortimento. Visos mūsų grindų dangos yra su apsauginiu viršutiniu sluoksniu, užtikrinančiu puikią išvaizdą, išliekančią ilgus metus. Tai – dar ne viskas: mūsų vinilinės grindys tobulai tinka ir šildomoms grindims.

„Alpha Vinyl“ iš „Quick-Step“

NAUJA ALPHA VINYL KOLEKCIJA

Alpha Vinyl – tai stipriausios iš jūsų kada nors bandytų grindų. Daugeliu atvejų šioms grindims nereikalingas posluoksnis, todėl jos tobulai tinka atliekant renovacijas. Išmani vandens atstūmimo technologija užtikrina, kad „Alpha Vinyl“ taps idealiomis grindimis bet kuriame kambaryje.
  • 100 % apsauga nuo vandens
  • Itin didelis tvirtumas ir patvarumas
  • Tinka netaisyklingiems paviršiams
„Vinyl Flex“ grindys iš „Quick-Step“

VINYL FLEX KOLEKCIJA

Vinyl Flex suteikia švelnumo ir šilumos pojūtį, todėl vaikščioti šiomis grindimis yra iš tiesų malonu. Plonas lentas lengva sumontuoti, o mūsų apsaugos nuo dėmių ir įbrėžimų technologijos jūsų grindims suteikia aukščiausio lygio apsaugą.
  • Labai minkštos ir tylios
  • Nepriekaištingas atsparumas dėmėms ir įbrėžimams 
  • Mažas storis, paprastas montavimas

3 priežastys rinktis „Quick-Step“ vinilines grindis

Atsparios vandeniui vinilinės grindys

Jos atsparios vandeniui

Mėgaukitės rūpesčių nekeliančiu sprendimu su geriausiai nuo vandens apsaugotomis šios klasės vinilinėmis grindimis. Vandens atstūmimo technologija ir vandeniui atspari suneriamoji sistema („Alpha Vinyl“) apsaugo nuo pažeidimų ir prabangias vinilines dangas paverčia tobulu pasirinkimu vonios kambariui ar virtuvei.

Minkštos ir tylios vinilinės grindys

Jos minkštos ir tylios

Vaikščioti „Quick-Step“ vinilinėmis grindimis yra malonu visais atžvilgiais: jų natūralus dizainas traukia akį, jos minkštos ir šiltos, o jų akustinės savybės leidžia išvengti nepageidaujamo aukštakulnių batelių, batų, sportbačių ar letenų keliamo triukšmo.

Vinilinės grindys: puikiai tinka renovacijai

Jos idealiai tinka renovacijai

Atliekate renovaciją? „Quick-Step“ vinilinės grindys yra labai plonos ir lengvai paklojamos (dėl mūsų patentuotos patogios sunėrimo sistemos). Dabar, kai atsirado ir „Alpha Vinyl“, jos yra puikus sprendimas bet kokiam grindų pagrindui (išlygintam, nelygiam ar labai nelygiam).

Raskite jums patinkančias vinilines grindis

Paleisti „RoomViewer“ >