Vinilinės grindys ir prabangios vinilinės plytelės

Pagyvinkite savo namus natūralia „Quick-Step“ vinilinių grindų išvaizda ir būdinga šiluma. Rinkitės iš plataus, visus poreikius tenkinančių ir visoms aplinkybėms tinkančių vinilinių grindų asortimento. Jos visos padengtos apsauginiu viršutiniu sluoksniu, užtikrinančiu, kad jūsų grindys puikią išvaizdą išsaugotų ilgus metus.

3 priežastys rinktis „Quick-Step“ vinilines grindis

Aukštos kokybės vinilinės grindys

Grožis, sukurtas išsilaikyti

Visos „Quick-Step“ vinilinės grindys turi apsauginį viršutinį sluoksnį, dėl kurio yra atsparios vandeniui, įbrėžimams ir dėmėms. Tai užtikrina, kad jūsų grindys visada atrodys taip puikiai, kaip ką tik išklotos.

Vinilinėmis grindimis malonu vaikščioti

Malonu vaikščioti

Vaikščioti „Quick-Step“ vinilinėmis grindimis yra malonu visais atžvilgiais: jų natūralus dizainas traukia akį, jos minkštos ir šiltos, o jų akustinės savybės leidžia išvengti nepageidaujamo aukštakulnių batelių, batų, sportbačių ar letenų keliamo triukšmo.

Vinilinės grindys puikiai tinka renovacijai

Puikiai tinka renovacijai

Atliekate renovaciją? „Quick-Step“ vinilinės grindys yra labai plonos ir lengvai paklojamos (dėl mūsų patentuotos sunėrimo sistemos „Uniclic Multifit“).

„Quick-Step“ vinilinėmis grindimis išklokite sienas

Ar žinote? „Quick-Step“ „Glue+“ vinilines grindis galima iškloti ir ant sienų. Tai reiškia, kad naudodami vieną patinkantį raštą ar dizainą – netgi duše – patalpos dalis galite suderinti.

Viskas, ko jums reikia stilingai apdailai

Radote jums idealiai tinkančias grindis? Tuomet metas pasiraitoti rankoves ir pradėti grindų klojimą. Šios priemonės užtikrina, kad viskas – nuo paklojimo ir apdailos iki priežiūros – vyktų sklandžiai.

Lengvai paklojamos vinilinės grindys

Greitai ir lengvai paklojamos

„Quick-Step“ grindys plačiai garsėja dėl lengvo paklojimo. Ne išimtis ir mūsų vinilinės grindys. Nesvarbu, ar renkatės plūdrųjį ar klijuojamąjį klojimą, savo naujas vinilines grindis paklosite akimirksniu.

Vinilinių grindų klojimą užbaikite puikia apdaila

Klojimą užbaikite puikia apdaila

Iš viso asortimento išsirinkite prie naujųjų grindų derančias grindjuostes bei profilius ir pasiekite nepriekaištingą ir dailų rezultatą.

Rūpesčių nekelianti vinilinių grindų priežiūra

Rūpesčių nekelianti priežiūra

Niekada nebuvo taip lengva grindis išlaikyti tokias švarias ir gražias, kokios jos buvo pirmąją dieną. Savo „penktajai sienai“ išlaikyti švariai ir atrodančiai kaip nauja rinkitės iš įvairiausių priedų.

Top