Kaip pakloti laminuotas grindis keliais spragtelėjimais

„Quick-Step“ nori, kad gyventumėte kuo patogiau. Štai kodėl buvo sukurtos plačiai pripažintos patentuotos laminuotų grindų įrengimo sistemos „Uniclic“ ir „Uniclic Multifit“. Abi sistemos suteikia galimybę dirbti greičiau ir rimčiau, nei naudojant konkurentų sprendimus; grindys lengvai paklojamos net ir ypač ankštuose kampuose arba po durimis.

Be to, visas „Quick-Step“ laminuotas grindis galima įrengti virš tradicinio grindų šildymo sluoksnio, tad naujomis grindimis bus ypač patogu naudotis. Norite žengti toliau ir „Quick-Step“ laminuota danga iškloti laiptus? Tai irgi galima padaryti! O jei ieškote geriausių grindų apdailos ir priežiūros būdų – pasirūpinome ir šiuo klausimu.

Klojimas
uniclic

Kuo jums patiks suneriamųjų jungčių sistema „Uniclic“

Mūsų laminuotos grindys turi gausybę klojimą palengvinančių privalumų. Per daug gražu, kad būtų tiesa? Tik pagalvokite!

  • GREITAI: dar niekad ilgos lentos nebuvo klojamos taip greitai.

  • PAPRASTAI: pasirinkite tinkamiausią ir saugiausią būdą, kad grindų plokščių nesugadintumėte. Pakeisti lentas arba perkelti grindis taip pat paprasta – „Uniclic“ sistema leidžia tiesiog pakelti plokštes.

  • ABI RANKOS KAIRĖS? NE BĖDA! „Uniclic“ tinka ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams, nesvarbu, kuriame kambario kampe pradėsite kloti grindis.

  • BE SIŪLIŲ: pamirškite atviras jungtis ir purvą, kurio prilenda į tarpus.

  • TOBULAI LYGIOS: liežuvėlis tobulai lygiai įlenda į griovelį, todėl visos grindys būna vienodai lygios. Taigi ir kraštai nenusidėvi ir nenusitrina.

Trys paprasti klojimo būdai


1. Pasukimas ir sunėrimas

Tiesiog sunerkite lentas ilgaisiais ir trumpaisiais kraštais.

2. Horizontalusis įkišimas

Kitaip nei daugumą kitų grindų dangų, „Quick-Step“ lentas galima sujungti horizontaliai. Šis būdas puikiai praverčia klojant dangą nepatogiuose kampuose, pasiekus paskutinę plokščių eilę arba vietose, kuriose plokštes sunku pasukti, pavyzdžiui, po durų stakta arba šildymo įrenginiais.

3. Įstūmimas ir sunėrimas

Sunerkite lentas ilgąja puse, tada trumpąją pusę pristumkite prie prieš tai einančios lentos ir paspauskite žemyn. Šis būdas specialiai sukurtas „Quick-Step Exquisa“ asortimentui.

Klojimo vaizdo įrašai

Patys pažiūrėkite, kaip lengva pakloti „Quick-Step“ laminuotą grindų dangą.

Laminuotos grindys: įrengimo vaizdo įrašas

Laminuotos grindys: įrengimo vaizdo įrašas – „Arte“

Laminuotos grindys: įrengimo vaizdo įrašas – „Exquisa“

Laminuota danga ant laiptų